مجله ماشین

رونمایی از وانت مرسدس بنز کلاس X مجهز به تیونینگ برابوس

وانت پیکاپ مرسدس بنز کلاس X تجهیز شده به تیونینگ برابوس معرفی شد

برابوس به عنوان یک تیونر معروف آلمانی به تازگی از کیت تیونینگ ظاهری مخصوص خود را در خصوص وانت پیکاپ جدیدی به نام مرسدس بنز کلاس X معرفی کرده است.

باید این نکته را عنوان کنیم که وانت پیکاپ لوکسی که به وسیله این کمپانی تولید شده در واقع وانت نیسان ناوارا می باشد که مرسدس در سال گذشته میلادی آن را معرفی نموده است. برخی از افراد زمانی که ستاره ی سه پر را بر روی جلو پنجره مشاهده می کنند بدون هیچ تردیدی کلاس X را به عنوان خودرویی برتر به شمار می آورند. تیم مهندسی که برای برند برابوس تیونینگ در حال کار هستند کیت کاملی را در خصوص بدنه و کابین خودروی وانت پیکاپ لوکس X ارائه داده اند که موجب می شود این خودروی لوکس ظاهری اسپرت داشته و عملکرد آن نیز بسیار بهتر از خودروهای دیگر باشد.

در خصوص طراحی این خودرو از چراغ های ال ای دی در سپر جلو استفاده شده است و زمانی که چراغ های اصلی این خودرو در حالت نور بالا قرار داشته باشند چراغ های سقفی آن نیز قابلیت عملکردی پیدا خواهند کرد. جلو پنجره این خودرو دارای طراحی جدیدی می باشد و برابوس در خصوص این وانت پیکاپ از دماغه و سراگزوزهای کرومی استفاده کرده که بهبود پیدا کرده اند.

وانت پیکاپ کلاس X مرسدس بنز دارای رینگ های سفارشی می باشد که به اندازه20 اینچ می باشند و از طراحی دو رنگ در مورد آن ها استفاده شده و همین مساله موجب می ود تا این خودروی خاص ظاهری کاملا اسپرت را برای خود داشته باشد. مهندسان این برند خودروی مدل d X250 را در اختیار داشته و در مورد آن از پیشرانه2.3 لیتری دیزل استفاده کرده اند که در کنار تیونینگ ECU به کار گرفته شده و می تواند قدرتی در حدود21 اسب بخار را به همراه گشتاوری به میزان60 نیوتن متر را برای این خودرو لوکس به ارمغان بیاورد.

logo