#


رونمایی از خودروی لوکس مرسدس بنز AMG E53 مجهز به موتور48 ولت

30 می 2018 بدون نظر 343 بازدید

رونمایی از خودروی لوکس مرسدس بنز AMG E53 مجهز به موتور48 ولت

سدان مرسدس بنز AMG E53 مجهز به موتور48 ولتی معرفی شد

مرسدس بنز به تازگی از جدیدترین سدان AMG E53 که دارای پیشرانه6 سیلندر خطی می باشد . توربوشارژ بوده و مجهز به موتور48 ولتی است رونمایی به عمل آورده است. مرسدس بنز پس از معرفی خودروهای سدان و استیشن مدل AMG E53  که مخصوص بازارهای اروپایی طراحی شده بود حال اقدام به رونمایی از سدان مرسدس بنز AMG E53 نموده که مخصوص بازار امریکا بوده و موجب کامل شدن سری AMG E53 مرسدس بنز شده است.

این سدان جدید دارای پیشرانه ی6 سیلندری خطی می باشد که3 لیتری توربوشارژ می باشد و مرسدس برای آن از سیستم برقی48 ولتی استفاده کرده و سیستم در نظر گرفته شده برای کلیه چرخ های این سدان جدید به صورت محرک بوده و از نوع MATIC+4 استفاده کرده است.

مرسدس در خصوص طراحی این سدان جدید از سپر عقب استفاده کرده و جلو پنجره ی آن به شکل باز می باشد و از سراگزوزهای کروم به همراه دیفیوزرهای جدید استفاده کرده است. در خصوص این خودرو از رینگ های20 اینچی که دارای5 پره می باشد و به شکل آپشن هستند توسعه پیدا کرده است. در اصل مرسدس بنز از سال1999 تا2017 از پیشرانه ی6 سیلندری خطی در زمینه تولید محصولات خود استفاده نرده است.

این خودروی جدید مرسدس بنز می تواند قدرت429 اسب بخار را به همراه520 نیوتن متر گشتاور را ایجاد خواهد کرد. به دلیل دارا بودن موتور48 ولتی این سدان جدید مرسدس بنز می تواند21 اسب بخار توان و250 نیوتن متر گشتاور را داشته باشد که افزون بر قدرت و گشتاور پیشین می باشد. این خودرو موفق شده در تست های انجام شده در مدت زمان4.4 از حالت سکون به سرعت100 کیلومتر بر ساعت دست یابد.

گیربکس این خودرو از نوع اتوماتیک بوده و9 سرعته می باشد که می تواند نیروی گشتاور را به دو محور عقب و جلو منتقل کرده و چسبندگی مورد نیاز را ارمغان بیاورد. در خصوص این سدان جدید از دیسک های ترمز361 میلی متری استفاده شده که دارای کالیپرهای4 پیستونی در بخش جلو و کالیپرهای شناور می باشد که به صورت تک پیستونی بوده و در محور عقب جای گرفته اند.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.