مجله ماشین

خودروهایی که سلبریتی ها علاقه بسیاری به آن ها دارند

معرفی خودروهایی که مورد توجه ستارگان معروف قرار گرفت

در دنیای کسانی که مشهور و سلبریتی هستند همه چیز خاص بوده و سبک زندگی و امکانات رفاهی زندگی آن ها با افراد معمولی متفاوت می باشد. این سلبریتی ‏ها که شامل بازیگران، ورزشکاران، خوانندگان و چهره‏ های معروف دنیا می شوند، به امکانات حمل ‏و‏نقلی شخصی مانند جت، کشتی و خودروهای خاص و گران قیمت علاقه بسیاری دارند تا جایی ‏که بعضی از آن ها به داشتن کلکسیون خودرویی معروف شده اند. بعضی از سلبریتی ‌ها به منظور جلب ‏توجه و اعتبار بیشتر به دنبال آخرین خودروهای گران قیمت و خاص هستند و از میان تمام خودرو‏های لوکس در دنیا برخی از آن ها بیشتر مورد ‏توجه این افراد مشهور قرار می گیرند، به همین دلیل این خودروها ارزش افزوده و برند قوی ‏تری در بین دیگر خودروها دارند. در ادامه این مطلب به آخرین خودروهای مورد توجه سلبریتی‏ ها خواهیم پرداخت.

مرسدس بنز جی‏ کلاس

بسیاری از ستاره های پاپ علاقه بسیاری به این خودروی شاسی‏ بلند و زیبا  دارند. البته سیلوستر استالونه بازیگر مشهور فیلم ‏های اکشن از جمله افرادی است که به داشتن این خودروی جذاب افتخار می‏ کند. قیمت این خودرو از  110هزاردلار آغاز شده و تا 140هزاردلار برای مدل جی 63 افزایش می یابد.

تسلا مدل اس

تسلا مدل اس به خصوص برای افراد مشهوری که ادعای حفاظت از محیط‏ زیست را دارند یا یکی از فعالان محیط ‏زیست به شمار می روند، یک انتخاب مناسب می باشد. لیست سلبریتی‏ هایی که این خودروهای الکتریکی را با قیمت کمتر از 100هزاردلار مورد استفاده قرار می دهند، عملا بی‏ انتها است!

 فراری لافراری

این خودروی پر سرعت با نام لوئیز همیلتون، راننده مشهور انگلیسی مسابقات فرمول‏ یک پیوند خورده ولی چهره ‏هایی نظیر جاستین بیبر بازیگر و خواننده و گوردون رامزی آشپز و صاحب چند رستوران و شخصیت تلویزیونی این خودروی گران قیمت را مورد استفاده قرار می دهند. این خودرو یک مدل سوپر‏اسپرت به حساب می آید.

بنتلی جی تی

این خودرو یکی از خودروهای موردعلاقه ستاره ‏های موسیقی در دنیا محسوب می شود و هر تازه‏ واردی در این بخش از هنر، با آرزوی داشتن این خودروی لوکس وارد این عرصه می شوند. بنتلی پرسرعت ‏ترین و جذاب ‏ترین خودروهای دنیا می باشد و قیمت آن تقریبا از 200هزاردلار آغاز شده و به 300هزاردلار برای مدل‏ های بالاتر نیز می ‏رسد.

لندروور-رنجروور

این خودرو برای بسیاری از ستارگان دنیا یک انتخاب بسیار محبوب و لذت ‏بخش به شمار می رود. قیمت این خودرو تقریبا از 85هزاردلار آغاز شده و تا 130هزاردلار برای مدل‏ های سوپرشارژر افزایش می یابد.

لامبورگینی اونتادور

لامبورگینی اونتادور نیز رانندگان معروفی را به خود دیده است و در میان ستاره ‏های هالیوود دارای طرفدران بسیاری می باشد. البته قیمت آن خیلی بالا نیست و به طور معمول برای مدل LP700  به بالا از  400هزار دلار تا 550 هزاردلار هزینه می‏ شود.

پورشه 911

جیمز دین، ستاره فقید سینمای دنیا علاقه بسیاری به پورشه دارد. البته پورشه در میان تعداد زیادی از سلبریتی‏ های دیگر دنیا نیز طرفدار داشته است ولی قطعا هیچ یک از آن ها به اندازه جیمز دین معروف نبوده ‏اند.

رولزرویس فانتوم​

رولزرویس فانتوم یادآور عصر طلایی هالیوود می باشد. در‏ آن زمان فانتوم در تمام خیابان ‏های شهر لس ‏آنجلس مشاهده می ‏شد. البته 471هزاردلار، قیمت ارزانی برای این خودرو محسوب نمی شود و البته باتوجه به ارزش نمادین این خودروی لوکس تعداد زیادی از سلبریتی‏ ها تمایل دارند این مبلغ را بپردازند.

مطالب مرتبط با "خودروهایی که سلبریتی ها علاقه بسیاری به آن ها دارند"

logo

آخرین مطالب مجله ماشین

جیلی امگرند NL3
رنو کپچر
پژو 301
هوندا اکورد 2018
بورگوارد BX5
رنو تالیسمان
تویوتا کمری 2018
خودرو داستر 2017