مجله ماشین

خودروهایی که سلبریتی ها علاقه بسیاری به آن ها دارند

معرفی خودروهایی که مورد توجه ستارگان معروف قرار گرفت

در دنیای کسانی که مشهور و سلبریتی هستند همه چیز خاص بوده و سبک زندگی و امکانات رفاهی زندگی آن ها با افراد معمولی متفاوت می باشد. این سلبریتی ‏ها که شامل بازیگران، ورزشکاران، خوانندگان و چهره‏ های معروف دنیا می شوند، به امکانات حمل ‏و‏نقلی شخصی مانند جت، کشتی و خودروهای خاص و گران قیمت علاقه بسیاری دارند تا جایی ‏که بعضی از آن ها به داشتن کلکسیون خودرویی معروف شده اند. بعضی از سلبریتی ‌ها به منظور جلب ‏توجه و اعتبار بیشتر به دنبال آخرین خودروهای گران قیمت و خاص هستند و از میان تمام خودرو‏های لوکس در دنیا برخی از آن ها بیشتر مورد ‏توجه این افراد مشهور قرار می گیرند، به همین دلیل این خودروها ارزش افزوده و برند قوی ‏تری در بین دیگر خودروها دارند. در ادامه این مطلب به آخرین خودروهای مورد توجه سلبریتی‏ ها خواهیم پرداخت.

مرسدس بنز جی‏ کلاس

بسیاری از ستاره های پاپ علاقه بسیاری به این خودروی شاسی‏ بلند و زیبا  دارند. البته سیلوستر استالونه بازیگر مشهور فیلم ‏های اکشن از جمله افرادی است که به داشتن این خودروی جذاب افتخار می‏ کند. قیمت این خودرو از  110هزاردلار آغاز شده و تا 140هزاردلار برای مدل جی 63 افزایش می یابد.

تسلا مدل اس

تسلا مدل اس به خصوص برای افراد مشهوری که ادعای حفاظت از محیط‏ زیست را دارند یا یکی از فعالان محیط ‏زیست به شمار می روند، یک انتخاب مناسب می باشد. لیست سلبریتی‏ هایی که این خودروهای الکتریکی را با قیمت کمتر از 100هزاردلار مورد استفاده قرار می دهند، عملا بی‏ انتها است!

 فراری لافراری

این خودروی پر سرعت با نام لوئیز همیلتون، راننده مشهور انگلیسی مسابقات فرمول‏ یک پیوند خورده ولی چهره ‏هایی نظیر جاستین بیبر بازیگر و خواننده و گوردون رامزی آشپز و صاحب چند رستوران و شخصیت تلویزیونی این خودروی گران قیمت را مورد استفاده قرار می دهند. این خودرو یک مدل سوپر‏اسپرت به حساب می آید.

بنتلی جی تی

این خودرو یکی از خودروهای موردعلاقه ستاره ‏های موسیقی در دنیا محسوب می شود و هر تازه‏ واردی در این بخش از هنر، با آرزوی داشتن این خودروی لوکس وارد این عرصه می شوند. بنتلی پرسرعت ‏ترین و جذاب ‏ترین خودروهای دنیا می باشد و قیمت آن تقریبا از 200هزاردلار آغاز شده و به 300هزاردلار برای مدل‏ های بالاتر نیز می ‏رسد.

لندروور-رنجروور

این خودرو برای بسیاری از ستارگان دنیا یک انتخاب بسیار محبوب و لذت ‏بخش به شمار می رود. قیمت این خودرو تقریبا از 85هزاردلار آغاز شده و تا 130هزاردلار برای مدل‏ های سوپرشارژر افزایش می یابد.

لامبورگینی اونتادور

لامبورگینی اونتادور نیز رانندگان معروفی را به خود دیده است و در میان ستاره ‏های هالیوود دارای طرفدران بسیاری می باشد. البته قیمت آن خیلی بالا نیست و به طور معمول برای مدل LP700  به بالا از  400هزار دلار تا 550 هزاردلار هزینه می‏ شود.

پورشه 911

جیمز دین، ستاره فقید سینمای دنیا علاقه بسیاری به پورشه دارد. البته پورشه در میان تعداد زیادی از سلبریتی‏ های دیگر دنیا نیز طرفدار داشته است ولی قطعا هیچ یک از آن ها به اندازه جیمز دین معروف نبوده ‏اند.

رولزرویس فانتوم​

رولزرویس فانتوم یادآور عصر طلایی هالیوود می باشد. در‏ آن زمان فانتوم در تمام خیابان ‏های شهر لس ‏آنجلس مشاهده می ‏شد. البته 471هزاردلار، قیمت ارزانی برای این خودرو محسوب نمی شود و البته باتوجه به ارزش نمادین این خودروی لوکس تعداد زیادی از سلبریتی‏ ها تمایل دارند این مبلغ را بپردازند.

logo