#


بهترین خودروهای سال 2019

12 می 2019 بدون نظر 113 بازدید

بهترین خودروهای سال 2019

بهترین خودروهای سال 2019 براساس فاکتورهای مختلفی مثل ایمنی ، میزان راضی بودن مشتری ها ، مقدار مصرف سوخت ، تکنولوژی ها ، بررسی های کیفی ، تست تصادف و … انتخاب شد اند. از ویژگی های اصلی برای انتخاب این خودروها استفاده از سیستمی برای ترمز خودکار است که توسط متخصصان بیان شده است .

بررسی بهترین خودروهای سال 2019

1-تویوتا یاریس: اگر اتاق تویوتا یاریس را بردارید متوجه می شوید که این خودرو تنها مزدا 2 است. کیفیت رانندگی با این خودرو که از بهترین خودروهای سال 2019 است بسیار خوب است و سواری آن در اندازه بسیار خوبی قرار گرفته است و برای هندلینگ آن قیمت بسیار کمی لازم است . گیربکس به کار رفته در این خودرو از نوع شش سرعته دستی است و در این زمینه نیز توانسته است امتیازات خوبی را دریافت کند.

2-هیوندای کونا: این شاسی بلند از بهترین خودروهای سال 2019 است و فرمان آن بسیار دقیق است و اتاق این خودرو نیز حرکات بسیار کنترل شده ای دارد که همین موارد باعث می شود تا این خودرو از هندلینگ بسیار خوبی برخوردار باشد. درتس است که از نظر ظاهری این خودرو بسیار کوچک است و اما صندلی های عقبی این خودرو قابلیت تاشو دارند و طراحی در عقبی این خودرو به گونه ایت که می توان به راحتی وسایل و ابزار بزرگ را در آن قرار داد.

3-تویوتا پریوس : از بهترین خودروهای سال 2019 که برقی است می توان به تویوتا پریوس اشاره کرد. این خودرو در هر صد کیلومتر تنها 4.5 لیتر سوخت دارد و مشتریان از فضای داخلی این خودرو رضایت بسیار زیادی داشته اند. مشتریان این خودرو می توانند سییستم انتقال قدرت را برای همه چرخ ها سفارش دهند.

بهترین خودروهای سال 2019

4-سوبارو فورستر : این خودرو هندلینک بسیار خوبی دارد و هم چنین نیز مصرف سوخت آن بسیار بهینه شده است . میزان امنیتی که وسایل این خودرو دارند نیز بسیار زیاد است.

5-تویوتا کمری هیبریدی : مسلما تویوتا کمری در بین بهترین خودروهای سال 2019 تعجب زیادی ندارد و برای فروش نیز موفقیت بسیار زیادی را داشته است . مصرف سوخت این خودرو نیز در هر صدکیلومتر برابر 5 لیتر است .این خودرو هم چنین دارای تجهیزات ایمنی بسیار زیادی است .

6-سوبارو Ascent : این خودروی شاسی بلند دارای سه ردیف صندلی است و سواری بسیار راحتی را نیز به همراه دارد. فضای داخلی این خودرو نیز بسیار کاربردی است . به دلیل کیفیت بسیار بالای این خودرو حتی مدل های لوکس تر از این خودرو نیز در مقابل این خودرو شرمنده اند. صندلی های این خودرو نیز بسیار راحت اند و صندلی های ریدف آخر این خودرو نیز کاربردی اند.

7-تویوتا آوالون : از مدل های سوم تویوتا هیبریدی می توان به آوالون اشاره کرد. این خودرو نیز از بهترین خودروهای سال 2019 است که در هر صدکیلومتر برابر 5.6 لیتر است . واکنش هایی که این خودرو انجام می دهد بسیار سریع عمل می کند و همین نیز باعث می شود تا مشتریان اطمینان خاطر بیش تری را از این خودرو داشته باشند. هندلینگ این خودرو نیز در سطح قابل قبولی وجود دارد.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.