#


بررسی مشخصات بنز CLS

28 فوریه 2019 بدون نظر 296 بازدید

بررسی مشخصات بنز CLS

از جدیدترین خودروهای المانی می توان به بنز CLS اشاره کرد.این خودروی  جدید حاصل پروژه کوپه چهاردر است.مرسدس بنز CLS با ظاهری بسیار جذاب تر و اسپرت از نمونه های قبلی رونمایی شده است.این خودرو ان قدر جذاب است که بسیاری از افراد ارزو دارند با ان رانندگی کنند.طراحی و تناسب قسمت های مختلف،سقف پایین این خودرو و محور بلند طولی این خودرو باعث شده است جذابیت این خودرو دو چندان شود.

بنز CLS

طراحی ظاهری  بنز CLS

جلو پنجره خودرو بنز CLS مشبک است و چراغ های جلو ان اشاره کننده و مشبک است که به این خودرو حالت تهاجمی می دهد.طراحان مرسدس بنز CLS  ستون های این خودرو را به صورت نزدیک تر به هم طراحی کرده اند .در داخل این خودرو نیز دریچه های هوا با طراحی منحصر به فردی استفاده شده است و که شرکت مرسدس ان را اگزوز جت می نامند. استفاده از چوب واقعی، چرم دوخته ‌شده و هم چنین فلزاتی که هنگام لمس کردن سرد به نظر می‌رسند، کمک می‌کند تا احساس خوبی از تکنولوژی های بنز  CLS به سرنشینان منتقل شود.

این خودرو سقف پایینی دارد، هم چنین در شیشه های پنجره جلو زوایه های تندی وجود دارد که باعث زیبایی بیش تر این خودرو می شود.

مشخصات فنی بنز CLS

بنز CLS معرفی شده با پیشرانه خطی چهار سیلندره معرفی شده است و می تواند قدرت برابر 362 اسب بخار را تولید کند.گشتاور حاصل از این خودرو نیز برابر 500 نیوتون بر متر است.بنز CLS از مدل قبلی قدرتمندتر است زیرا در مدل قبلی قدرتی برابر 329 اسب بخار تولید شده است و گشتاور حاصل از ان برابر 480 نیوتون بر متر بوده است که در نقاسه به نمونه قبلی کم تر است.

بیش ترین قدرت در ۵۵۰۰ دور بر دقیقه و بیش ترین گشتاور در ۱۶۰۰ دور بر دقیقه تولید می‌شود. یک جعبه‌ دنده اتوماتیک ۹ سرعته، قدرت پیشرانه را به محور عقب یا هر چهار چرخ ارسال می‌کند.

وزن این خودرو دارای 1940 کیلوگرم است و برای 4 نفر سرنشین تعبیه شده است.این خودرو دارای سیستم ترمزی از نوع سیستم مدیریت و پایداری خودرو است و در محور جلو و عقب خودرو از یک نوع ترمز به نام دیسکی خنک شونده با هوا استفاده می شود.

حداکثر سرعت این خودرو 250 کیلومتر بر ساعت است و شتاب از صفر تا صد ان برابر 5 ثانیه است.مصرف سوخت این خودرو در شهر برابر 13.5 لیتر در هر صد کیلومتر و در جاده برابر7.5 لیتر است.مصرف سوخت ترکیبی این خودرو نیز در هر صدکیلومتر برابر9.7 لیتر است.

سیستم تعلیق این خودرو برای هر چرخ مستقل است و در تعلیق جلو جناغی دوبل و سیستم تعلیق عقب خودرو از اتصالات چندگانه بهره می برد.

امکانات رفاهی

خودرو بنز CLS دارای 9 کیسه هوای مجزا است که شامل جلو،جانبی ،پرده ای و پرده ای محافظ سر می شوند.سیستم های امنیتی و حفاظتی در این خودرو شامل سیستم قفل کودک،استارت دکمه ای،قفل فرمان خودرو،بازکردن و قفل های درب ها بدون استفاده از کلید و… می شود.سیستم صوتی این خودرو نیز دارای 8 بلندگو ، سیستم صوتی حرفه ای با قابلیت پخش CD به همراه چنجر می شود.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.