#


با آئودی A6 آوانت بیشتر آشنا شوید

14 آوریل 2018 بدون نظر 931 بازدید

با آئودی A6 آوانت بیشتر آشنا شوید

رونمایی از آئودی A6 آوانت

واگن آئودی A6 آوانت در مقایسه با نسخه قبل، دارای ابعاد و فضای صندوق بیشتری می باشد. این محصول با تغییرات ظاهری، پیشرانه ‌های بنزینی، دیزلی و امکانات به روز آئودی ارائه می‌ شود. در این اواخر آئودی هر هفته یک محصول جدید رونمایی می ‌کند. مدل جدیدی که توسط خودروساز آلمانی معرفی شده است؛ آئودی A6 آوانت می باشد که مدل ‌های گوناگون آن، با پیشرانه‌ های دیزلی و بنزینی V6، قرار است از تابستان سال جاری وارد بازار شوند. شبیه به نسخه آخر سدان A6 که مدتی پیش رونمایی شد؛ آئودی A6 آوانت نیز تجهیزات مدل‌ های بزرگ‌ تر (A7 و A8) را ارائه می‌ کند. به همین دلیل وجود پیشرانه ۴۸ ولتی مایلد هیبرید و یک جفت صفحه ‌ی لمسی با توانایی بازخورد هپتیک در این خودرو حتمی می باشد.  این نسخه در مقایسه با قبل ۱۰ میلی ‌متر طویل ‌تر، ۲۰ میلی ‌متر عریض‌ تر و ۶ میلی ‌متر بلند‌تر شده است و این اندازه به همراه فاصله محور بیشتر به محفوظ نگه داشتن تعادل بهتر خودرو و بیشتر شدن فضای داخلی کمک می‌ کنند.

در طراحی این واگن، دیگر مشخصات نسخه ‌های آئودی مشاهده می ‌شود. پنجره ‌ی مشبک یکپارچه مرسوم آئودی در این نمونه بزرگ‌ تر شده است و در کنار چراغ ‌های جلو با نمای هوشمندانه و پیچیده نمایان می ‌شود. با نگاه به قسمت پشت، متوجه وجود نوار باریکی از جنس کروم خواهیم شد که از میان دو چراغ گذشته است. در مجموع، این مدل در مقایسه با سدان A6 دارای ظاهر بهتری می باشد و ممکن است از رقبایی مانند بی ‌ام ‌و سری 5 تورینگ و مرسدس‌ بنز کلاس E استیت، جذاب‌ تر باشد. آشکارترین خصوصیت در فضای داخلی آئودی A6 آوانت، صفح نمایش لمسی با قابلیت بازخورد حسی می باشد. این صفحه نمایش توانایی لمس و جمع کردن دو انگشت (شبیه به اسمارت‌ فون ‌ها) و حرکات اسلایدی را دارای می باشد و احساس واقعی فشردن دکمه‌ ها را به کاربر انتقال می دهد. در این نمونه نیز راننده می ‌تواند از صفحه نمایش Virtual Cockpit به کار ببرد و به زودی این توانایی در همه ی خودروهای این برند مشاهده خواهد شد. حجم فضای صندوق این خودرو در صورتی که صندلی‌ ها سر جای پیش‌ فرض می باشند به ۵۶۵ لیتر (۰.۵۶ مترمکعب) و هنگامی که صندلی‌ ها جمع شوند، حدودا به سه برابر (۱.۶۸ متر مکعب) خواهد رسید.

این نسخه نیز با پیشرانه ‌های آشنایی از نوع V6 ارائه می ‌شود. گزینه ‌‌های ۳ لیتری بنزینی V6 TDI با نیروی ۲۸۲ اسب‌ بخار، ۳ لیتری بنزینی 55 TFSI با نیروی  ۳۳۵ اسب بخار در دسترس می باشند که هر دو به سیستم تمام ‌چرخ محرک و انتقال نیرو اتوماتیک تجهیز می باشند و از تکنولوژی ۴۸ ولتی مایلد هیبرید استفاده می کنند. پیشرانه ‌ی ۲ لیتری و ۲۰۰ اسب‌ بخاری TDّI (مورد انتظار برای نسخه RS6) نیز  در دسترس می باشد و بسته به مدل و گزینه‌ های دلخواه مورد نظر، سیستم تعلیق با ساختار گوناگون(کمک‌ فنرهای فولادی، کمک ‌فنر با دمپرهای تطبیقی، تعلیق اسپرتز و بادی) برای آئودی A6 آوانت قابل سفارش می باشند.

گزینه ‌های اختیاری این نسخه دارای دیفرانسیل اسپرتز و فرمان تمام ‌چرخ (که شعاع چرخش خودرو را تا یک متر کاهش می ‌دهد) می باشند. همواره قیمت این واگن مشخص نشده است؛‌ اما ممکن است از ۵۷ هزار دلار آغاز شود.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.