#


چند نمونه جا کفشی برای مرتب سازی کفش ها

6 مارس 2018 بدون نظر 4007 بازدید

چند نمونه جا کفشی برای مرتب سازی کفش ها

با استفاده از این روش ها جاکفشی تان را مرتب کنید

جاکفشی ها از جمله مهم ترین لوازم هر دکوراسیونی به حساب می آید، علاقه ی بیشتر افراد به خصوص خانم ها به کفش ها در هیچ فردی وجود ندارد و تمام افراد چه زن و چه مرد دست کم یک جفت کفش برای فصول و موقعیت های گوناگون داریم که فضای زیادی را در کمد و جاکفشی ما را به خود اختصاص می دهد، بنابر این در این مطلب می خواهیم شما را با طبقه بندی و مرتب سازی کفش ها در دکوراسیون منزل آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

نظم دهی جاکفشی با جعبه های کفش

از جمله عواملی که در نگهداری کفش ها در جاکفشی مورد اهمیت قرار می گیرد سالم ماندن کفش ها می باشد. به همین خاطر اکثر افراد برای سالم ماندن کفش ها و پیشگیری از تغییر شکل آن ها از جعبه های کفش استفاده می کنیم که در اولین نگاه ایده ی بسیار فوق العاده ای است ولی در زمان پیدا کردن کفش ها شما با مشکلات بسیاری روبه رو می شوید برای پیشگیری از این کار می توانید جعبه های یکسان تهیه کنید و از کفش تان عکس بیندازید و روی هر یک از آن ها بچسبانید و به راحتی آن ها را پیدا کنید.

استفاده از جعبه های پلاستیکی

برای مرتب سازی کفش های جاکفشی تان می توانید از جعبه های پلاستیکی شفاف نیز کمک بگیرید با این کار به راحتی می توانید کفش های تان را پیدا کنید به غیر از آن همیشه سالم و مرتب می مانند، توجه داشته باشید که قبل از قرار دادن کفش ها در باکس ها حتما آن را تمیز کنید تا ظاهر کمد و جاکفشی را زست و نامرتب نکند.

استفاده از فضای خالی دیوار برای جاکفشی

با استفاده از فضاهای خالی دیوار، قناسی ها و کنج هایی که بی استفاده هستند به راحتی می توانید یک جاکفشی مخفی برای منزل تان درست کنید و به دکوراسیون تان ظاهر خاصی ببخشید. برای این کار کافی است این فضا را اندازه بگیرید و از نجار یا یک متخصص بخواهید تا برای این فضا درب و طبقه درست کند و به فضای داخلی شما نظم دهد.

استفاده از کمد برای جاکفشی

قسمتی از فضای کمد خود را در اختیار کفش های تان بگذارید، این فضا می تواند یک طبقه و یا قسمت کوچکی از فضای کمد تان باشد. ولی حتما توجه داشته باشید که جاکفشی تان با لباس های شما مجزا باشد ولی در صورتی که به دلیل کمبود فضا این امکان برای شما وجود ندارد به همین دلیل قبل از قرار دادن کفش ها داخل کمد حتما آن ها را تمیز کنید تا بدون هر گونه آلودگی باشد.

مرتب کردن جاکفشی

برای نظم دهی به جاکفشی ها می توانید از اسامی اعضای خانواده برای هر قسمت استفاده کنید، با این کار به راحتی کفش ها را از یکدیگر تفکیک می کنید و هر شخصی می تواند کفش مورد نظرش را به راحتی پیدا کند، از این شیوه می توانید برای تفکیک کفش های گوناگون خود نیز به کار ببرید.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *