مجله ماشین

از این پس می توانید هر فایلی را با واتساپ به اشتراک بگذارید

بنا بر جدید ترین به روز رسانی اپلیکیشن پیام رسانی پر طرفدار واتساپ

کاربران می توانند تمامی فایل های متعارف را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.حال چه یک داکیومنت PDF باشد یا فایل آرشیو ZIP شده؛ یک جدول اکسل xls و یا حتی فایل نصبی اپلیکیشن اندرویدی APK باشد! کاربران اندرویدی می توانند فایل های تا 100MB و کابران iOS نیز فایل هایی تا حجم 128MB با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

حتی فایل های JPEG نیز مورد این لطف قرار داده شده اند! البته WhatsApp پیش از این نیز از اشتراک گذاری تصاویر پشتیبانی می کرد اما کاربران امکان مدیریت میزان بهینه سازی و کیفیت تصاویر ارسالی را نداشتند. اما خبر خوب این است که به لطف این به روز رسانی کاربران قادرند تصاویر اصلی و دستکاری نشده را نیز با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

قابلیت دیگری که به این اپلیکیشن اضافه شده به این شکل است که اگر چندین تصویر را به صورت یکجا برای شخصی ارسال کنید، تصاویر به صورت یک پیام و یک دسته ارسال خواهند شد و دیگر سیلی از پیام برای مخاطب ارسال نمی شود!

جدای از قابلیت اشتراک گذاری فایل های بر روی تلفن همراه، اپلیکیشن WhatsApp دست خوش تغییراتی در رابط کاربری نیز شده است. به عنوان مثال در خصوص تماس های واتساپ، نحوه ی پاسخ گویی تماس به صورت کشیدن به بالا می باشد که پیش از این به صورت کشیدن به چپ یا راست بود. همچنین امکان سنجاق یا پین کردن یک چت یا گروه نیز فراهم شده است.

این به روز رسانی هم اکنون در اختیار کاربران قرار داده شده است اما اگر هنوز برای شما در دسترس نیست، اندکی صبر کنید چرا که به زودی برای شما هم خواهد آمد.

 

دانلود کنید:

Android  |  iOS

WHAT’S NEW:

  • Pin chats to the top of your chat list, so you can quickly find them. Just tap and hold on a chat and tap the pin icon at the top of your screen.

  • Add color filters to your media. Just capture or select a photo, video, or GIF, and swipe up to pick a filter.

  • When you receive multiple photos from the same sender in a row, they’ll now be grouped together as an album.

  • New reply shortcut: simply swipe right in any message to quickly reply to it.

logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *