#


Spring Creators نام آپدیت جدید ویندوز۱۰

8 مارس 2018 بدون نظر 1535 بازدید

Spring Creators نام آپدیت جدید ویندوز۱۰

انتشار نسخه به روزرسانی شده ویندوز۱۰ با نام Spring Creators

به تازگی وب سایت ورج نسخه جدیدی از ویندوز۱۰ را تا مدت زمان کمتر از یک ماه دیگر وارد بازار خواهد کرد و در اختیار کاربران این سیستم عامل قرار خواهد داد. نسخه به روزرسانی شده این سیستم عامل که به روزرسانی بهاری می باشد به نام Spring Creators عرضه خواهد شد و کلیه توسعه دهندگانی که از سیستم عامل ویندوز۱۰ استفاده می کردند می توانند از این سیستم عامل استفاده نمایند.

کمپانی مایکروسافت تصمیم دارد برای بار سوم از کلمه کریترز برای نام گذاری به روزرسانی جدید استفاده نماید و این نسخه جدید را در اختیار توسعه دهندگان قرار دهد. این کمپانی فعال در عرضه تولید سیستم های نرم افزاری به صورت رسمی هیچ نامی را برای نسخه بروز شده ای که برای سیستم عامل حال حاضر خود طراحی کرده انتخاب نکرده است و این در حالی است که سیستم عامل به روز شده این کمپانی ماه آینده میلادی انتشار خواهد یافت.

با تمام این موارد کمپانی مایکروسافت در حال انجام آزمایشاتی بر روی یک به روزرسانی دیگر در خصوص سیستم عامل ویندوز می باشد و با توجه به اطلاعاتی که منتشر شده نام به روزرسانی بهاری این سیستم عامل به وسیله این آزمایشات افشا شده است. عنوان به روزرسانی بهاری کریترز ویندوز۱۰ در جدیدترین بیلدهای آزمایشی که در خصوص به روزرسانی رداستون۵ که در پائیز آینده سال۲۰۱۸ میلادی روانه بازار خواهد شد دیده شده است و می تواند موجب جلب توجه کاربران بسیار زیادی قرار بگیرد.

کمپانی مایکروسافت برای اولین بار به روزرسانی کریترز ویندوز۱۰ را در بهار سال قبل میلادی انتشار داده و در اختیار توسعه دهندگان قرار داد و در پائیز همان سال نیز به روزرسانی پاییزی کریترز ویندوز۱۰ منتشر شده و کمپانی های توسعه دهنده بسیاری از آن استفاده نمودند. نام گذاری که مایکروسافت در خصوص به روزرسانی بهااری نسخه ویندوز۱۰ در نظر گرففته است برای نخستین بار در پست های وبلاگ این کمپانی در سال قبل دیده شده بود اما با این وجود این اولین باری است که این نام در خصوص خود سیستم عامل به کار رفته و در معرض دید قرار دارد.

احتمال آن وجود دارد که مایکروسافت نسخه به روزرسانی شده جدید ویندوز۱۰ را در روزهای نخست ماه آوریل انتشار داده و در اختیار کابران این سیستم عامل قرار دهد. نسخه جدیدی که در مورد ویندوز۱۰ طراحی شده دارای قابلیت های متنوعی همچون ویژگی تایم لاین و پشتیبانی از اچ دی آر و تغییرات وسیع و توسعه یافته در خصوص طراحی فلوئنت می باشد که موجب می شود کارایی این سیستم عامل افزایش قابل توجهی داشته باشد و بتواند بیشتر از قبل پاسخگویی نیاز کاربران را داشته باشد.

کمپانی مایکروسافت در حال حاضر آزمایشاتی را در مورد به روزرسانی نسخه جدید ویندوز۱۰ می باشد که با نام رمز رداستون۵ می باشد و تصمیم دارد که این نسخه به روزرسانی شده را در ماه های پایانی سال جاری مبلادی روانه بازار کند و در اختیار کاربران قرار دهد. این به روزرسانی هنوز تغییرات زیادی را نداشته است و نمی توان تغییرات عمده ای را در آن دید. علیرغم این موضوع وجود ظاهرا پشتیبانی از برنامه ها و تب ها در مرورگر فایل و برنامه های دیگر همچون ویژگی های جدید این سیستم عامل خواهد بود که می تواند کاربرد این سیستم عامل را چندین برابر افزایش دهد.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *