مجله ماشین

سری سوم اپل واچ احتمالا با ظاهری تازه به همراه آیفون های جدید می آید

تازه ترین خبر بزرگی که درباره اپل واچ شنیده ایم حاکی از این است که انتظار می رود مدل جدید اپل واچ که احتمالا سری سوم نامیده خواهد شد، در ماه سپتامبر و در کنار سه آیفون جدید معرفی شود.

همچنین کاوش های Bloomberg به این مورد دست یافته است که اپل واچ Series 3 از ارتباطات داده ای مستقل پشتیبانی خواهد کرد؛ بنابراین نیازی نیست که برای دریافت به روز رسانی ها به آیفونتان وابسته باشد.

و اما خبر جدید این که اپل واچ جدید ظاهری کاملا متفاوت در مقایسه با دو نسخه ی قبلی خود خواهد داشت. این ادعاییست که آنالیزگر و خبرچین نامدار John Gruber بر روی وبلاگ خود منتشر کرده است. طبق نقل قولی از پست گروبر –” unconfirmed little birdie “– احتمالا این خبر صحت خواهد داشت اما در نظر داشته باشید که این ها تنها حدس و گمان می باشند.

آیا این خبر به این معناست که سرانجام آرزوی بسیاری از مردم که اپل واچ با صفحه نمایش گرد می خواستند برآورده شده است؟ یا اینکه ظاهری مربعی شکل شبیه به اسمارت واچ های کنونی این شرکت خواهد داشت؟

اطلاعات بیشتری در این مورد دسترس نیست و تنها می توان حدس زد؛ اما پیش از این نیز شنیده بودیم که اپل در نظر دارد از صفحه نمایشی با فرم فاکتور دایره ای استفاده کند.

خلاصه ی اطلاعاتی که تا کنون درباره Apple Watch Series 3 بدست آمده است به این شرح می باشد: اپل واچ جدید دارای نسخه ی 4G LTE خواهد بود که توانایی ارسال و دریافت پیامک را دارد. همچنین مشابه iPad ها، قابلیت رد و بدل کردن پیام در شبکه های اجتماعی را نیز دارا خواهد بود. اما هنوز واضح نیست که امکان دریافت و برقراری تماس تلفنی با اپل واچ ممکن خواهد بود یا نه.

در حال حاضر تماس ها از آیفون به اپل واچ فوروارد می شوند و شما می توانید با کمک میکروفون تعبیه شده بر روی اپل واچ به تماس پاسخ دهید. همچنین قادرید هدفون های بی سیم خود مانند AirPods را با ساعت خود جفت کنید تا تجربه ی مکالمه بهتری داشته باشید.

اپل واچ سری سه

پیش از این شایعه شده بود که اپل در حال آماده سازی نسخه ی LTE اپل واچ در انتهای سال گذشته بود اما ظاهرا پس از مدت کوتاهی به دلیل مشکلات مصرف باتری متوقف شد.

No votes yet.
Please wait...
logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب مجله دیجیتال