مجله ماشین

مبل های جذاب با طرح های عالی

این مدل مبلمان های جذاب با طرح های عالی بسیار مورد پسند مردم است. بهتر است طرح و رنگ مبلمان با لوازم و وسایل سالن پذیرایی ست باشد.

مدل مبل های جذاب و با پرستیژ

امروزه استفاده از مبلمان جزء وسایل ضروری در دکوراسیون داخلی منازل شده است. زیرا هم برای زیبایی فضای سالن پذیرایی شده و هم برای استراحت و راحتی ساکنین و میهمانان استفاده می شود.

این نوع مبلمان ها جزء مدل های مبلمان قدیمی است که از دیرباز تا به امروز طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است ا ما با این حال بسیار پر طرفدار هستند. این مدل مبل به دلیل داشتن تاج سالن پذیرایی را از حالت سادگی درآورده و موجب باشکوه و مجلل به نظر رسیدن فضای آن می شوند. زیبایی و ظاهر این مدل مبلمان نسبت به راحتی آن ها بیشتر اهمیت دارد زیرا بیشتر جنبه دکوری یا تزیینی دارند. این نوع مبلمان به نرمی مبل های راحتی نیستند و رسمی تر هستند و فقط برای دیزاین داخلی پذیرایی مناسب می باشند و در کل پرستیژ خاصی دارند.

امروزه این نوع مبلمان در طرح های مختلف تولید و وارد بازار می شود. بیشتر از چوب گردو و راش که منبت کاری و کنده کاری شده هستند برای این مبلمان استفاده می شود. همین امر باعث تفاوت و جذابیت مدل مبل با سایر مبلمان شده است. این نقوش زیبا بر روی چوب هم با دست و هم با دستگاه ایجاد می شوند.

برای این مدل مبلمان جذاب از رنگ های روشن مثل سفید، طلایی، کرم و… استفاده می شود. همچنین استفاده از پارچه های طرح دار و ساده نیز برای این مبلمان بسیار مناسب است چرا که زیبایی و جلوه مبلمان را بیشتر می کنند. بهتر است که کیفیت پارچه و چوب مدل مبل پذیرایی بسیار بالا باشد. در ادامه نمونه هایی از زیباترین و و با پرستیژ ترین مدل مبلمان را مشاهده می کنید.

مبل های جذاب با طرح های عالی

مبل های جذاب با طرح های عالی

مبل های جذاب با طرح های عالی

No votes yet.
Please wait...
logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *