مجله ماشین

راه هایی برای تزئین میزهای شیشه ای

ایده هایی برای تزئین زیر میز شیشه ای

یکی از مهم ترین عناصر در دکوراسیون منزل های ایرانی، میز عسلی و جلومبلی است که در مدل ها و طرح های مختلفی طراحی و تولید می شود. میزهای شیشه ای جلو مبلی، یکی از این مدل ها به شمار می رود. این میزها در کنار زیبایی و خاص بودن مشکلاتی را هم به همراه دارد. به طور معمول این مدل میزها به خاطر شیشه ای و شفاف بودن، به تمیزی بیش تری نیاز دارند و مهم تر از آن به تزیین و چیدمان خاص خود نیاز خواهد داشت. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در ادامه برخی از تزیین های میز شیشه ای گوناگون، راه ها وایده های مختلف را در اختیارتان قرار دهیم.

تزیین زیر میز شیشه ای با رنگ و بافت

از جمله خصوصیات این مدل این است که به خاطر شیشه ای و شفاف بودن می توانند همه چیز را به نمایش بگذارند. بنابراین شما به راحتی قادرید بافت های مختلف را در زیر آن ها به عنوان دکور قرار دهید. قرار دادن و چیدمان پاف های گوناگون متناسب با دکوراسیون تان از جمله جذاب ترین راه ها برای اجرای این ایده محسوب می شود. در صورت قرار دادن این پاف ها همراه با پارچه ها و مدل های گوناگون در زیر میز شیشه ای باعث شده اند تا یکی از جذاب ترین روش های برای انجام این ایده به شمار برود و به نوعی تزیینی برای آن محسوب گردد. با این وجود در آپارتمان های کوچک به خوبی می توانید جایی برای آن ها در زیر میز در نظر بگیرید.

علاوه بر بافت، رنگ های گوناگون و زیبا نیز یکی از ایده هایی محسوب می شوند که به خوبی می توانید برای تزیین زیر میز شیشه ای به کار ببرید. شما رنگ های گوناگون را به شیوه های گوناگون می توانید برای این کار استفاده کنید. علاوه بر پاف های رنگی، به کار بردن انواع جعبه های رنگی، کتاب ها با رنگ های گوناگون، سبدهای حصیری و رنگی و …. همگی به راحتی می تواند با رنگ بندی موجود در دکوراسیون تان ست گردد و زیر میز قرار بگیرند.

تزیین زیر میز شیشه ای با وسایل دکوری

می توان گفت که این روش، از جمله ساده ترین و پرکاربردترین روش ها برای تزئین میزهای شیشه ای به شمار می رود. به طور معمول برای انجام دادن این ایده که برای میزهای شیشه ای دوطبقه قابل اجرا است، یک وسیله دکوری زیبا و متناسب با دکوراسیون تان را تهیه کرده و در طبقه زیرین میز شیشه ای خود قرار دهید. نکته ی قابل توجهی که وجود دارد این است که از شلوغی و پر کردن زیر میز خودداری نمایید. چرا که مسلما شما فضای روی میز را مورد استفاده قرار خواهید داد، به همین دلیل چنانچه طبقه پایینی هم از وسیله و ظروف پر باشد، نمای شلوغ و درهمی را ایجاد می کند.

وسایل تزیینی بسیار زیبایی وجود دارند که می توانید از آن ها برای این کار استفاده کنید. شطرنج های دکوری، جعبه ها و حتی کتاب ها تمام این موارد برای این کار مناسب می باشند. به عنوان مثال چنانچه احساس کردید که فضای زیر میز بیش از حد خالی و ساده است، می توانید یک وسیله دکوری را همراه با دسته ای از کتاب ها در زیر آن قرار دهید و یا در روشی دیگر، کتاب ها را در یک سینی دکوری قرار داده و یک مجسمه ی کوچک بر روی آن ها قرار دهید.

logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *