#


آرایش لب و تاثیر آن در زیبایی لب ها

آرایش لب
22 ژوئن 2017 بدون نظر 2745 بازدید

آرایش لب و تاثیر آن در زیبایی لب ها

آرایش لب و تاثیر آن در زیبایی لب ها

تاثیری که آرایش لب در زیبایی افراد دارد می تواند بسته به مدل آرایش کم و زیاد باشد. اگر در زدن رژ لب تبحر ندارید بهتر است به هیچ عنوان از آن استفاده نکنید. ایجاد زیبایی در و بهبود بخشیدن در ظاهر و شکل لب ها یکی از مهمترین کارهایی است که رژ لب قادر به انجام آن می باشد و با یک رژ لب مناسب می توان میان تمام اعضای صورت هماهنگی ایجاد کرد. این مقاله را دنبال کنید تا روش های جدید و مدرن آرایش لب را با شما در میان بگذاریم.

اصول آرایش لب

زمانی که قصد انتخاب رنگ مناسبی برای رژ لب را داریم ولی در میان انبوه رنگ ها سردرگم هستیم کافی است رژ را کنار لب قرار داده و میان رنگ صورت و رژ لب به دنبال یک نقطه مشترک باشیم. آن زمان هم که می خواهیم رژ را بر لب های خود بزنیم بهترین روش این است که ابتدا لب ها را به طور کامل تمیز کنیم و سپس آن ها را کمی به حالت لبخند کشیده و کمی از هم فاصله بدهیم و شروع به زدن رژ بکنیم.

اغلب خانم ها به طور معمول از کمی پودر و یا همان فوندیشن بر روی لب های خود استفاده می کنند تا آن ها را زیبا تر نشان بدهند.

یک مدادی که مخصوص خط لب است و با رنگ رژ لب شما هماهنگ است را انتخاب کرده و پس از کمی کشیدن لب ها به سمت بالا از قسمت بیرونی ترین نقطه لب یا همان گوشه کناری لب شروع کنید به کشیدن خط لب و این کار را به سمت وسط لب بیاورید؛ پس از آن خط لب پائینی را بکشید.زمانی که حرف از هماهنگی رنگ خط لب با رژ لب به میان می آید یعنی خط لب شما کمی تیره تر از رژ لبتان باشد ولی از یک تن رنگی باشند ترجیحاً.

زمانی که رنگ خط لب را انتخاب کردید به سراغ رژ لب رفته و ابتدا از لب بالایی شروع به کشیدن می کنیم و در انتها رژ را به لب پائینی میزنیم. به خاطر داشته باشید که اگر بخواهید شکل وظاهر لب های خود را به گونه ای که دوست دارید نشان دهید می توانید از آرایش ترمیمی کمک بگیرید.با این کار شکل لب های شما زیبا تر و جذاب تر از آنچه که هست دیده خواهد شد.

مراحل سه گانه آرایش لب

1ـ برای اینکه بتوانید لب های خود را برجسته وپر نشان دهید ابتدا به وسیله خط لب اطراف لب های خود را بکشید.

2ـ رژ لبی را که دوست داشته و مورد علاقه تان است برداشته و به لب های خود رنگ دهید. البته سعی کنید در استفاده از رژ لب خیلی زیاده روی نکنید تا لب هایتان زیباتر دیده شوند.

3ـ زمانی که کار رژ زدنتان به اتمام رسید میتوانید از یک برق لب کمک بگیرید تا جذابیت لب هایتان دو چندان شود و درخشان تر از قبل دیده شده و نظر هر بیننده ای را جلب کند.

هنگامی که در حال رژ لب زدن هستید دقت کنید از رنگ هایی که به شدت جیغ می باشند استفاده نکنید چرا که باعث می شوند ظاهر نه چندان خوشایندی پیدا کرده وبسیار زننده جلوه کنید.

پس از آن که رژ لب خود را زدید کمی لب های خود را بر روی هم بمالید البته بسیار کم فشار این کار را انجام دهید چرا که این کار باعث می شود رنگ رژ لب شما به صورت یک نواختی بر همه جای لب پخش شده و به زیبای بر روی لب شما بنشیند. باز هم تاکید میکنیم لب های خود را با ملایمت بر روی هم بمالید نه با فشار و به سرعت؛ پس از این کار می توانید به راحتی از یک برق لب که با رنگ رژ لب شما همخوانی دارد استفاده کرده و لب های خود را تماشایی آرایش کنید.

 

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *