مجله ماشین

نکاتی که باید آقایان موقع اصلاح صورت بدانند

نکاتی که باید آقایان موقع اصلاح صورت بدانند

یکی از اصلی ترین نکاتی که بتوانید راحت تر صورت تان را اصلاح کنید این است که به طور کامل ریش و پوست زیر آن را مرطوب کنید. سی درصد از حجم موهای صورت رطوبت را در خود حفظ می کنند. با انجام این کار مقاومت موها کم می شود و به راحتی از روی پوست جدا می شوند.

1-معمولا آقایان برای حمام کردن سعی می کنند که بعد از اصلاح به حمام بروند.در صورتی که اگر قبل از اصلاح صورت دوش بگیرید کارتان بسیار راحت تر می شود و پوست تان هیچ آسیبی نمی بیند.

اگر برای حمام رفتن سخت تان است می توانید حوله ای را به آب گرم آغشته کنید و به مدت دو دقیقه بر روی صورت تان بگذارید. آرایشگرانی که حرفه ای هستند برای اصلاح صورت مشتریان شان اول از این روش به کار می برند.

2-از کرم مخصوص اصلاحی استفاده کنید که دارای مقدار زیادی لوبریکانت می باشد. بهترین کرم هایی که مخصوص اصلاح هستند دقیقا حالت کرمی دارند نه فوم. ممکن است که به نظر شما استفاده از فوم راحت تر و هیجان انگیزتر باشد ولی هیچ وقت مانند یک کرم ریشه مو و پوست تان را نرم نمی کند.

اصلاح صورت

اصلاح صورت

هر چقدر کرم تان بهتر باشد باعث می شود که ریش تان راحت تر اصلاح شود و در نهایت عمر تیغ تان بیشتر خواهد شد. افرادی که همیشه از کند شدن سریع تیغ های شان شاکی هستند معمولا از کرم به مقدار کمی استفاده می کنند و تیغ را به موهای خشک می زنند. زمانی که کرم را به ریش تان زدید اجازه دهید تا یک دقیقه بر روی صورت تان بماند و سپس اصلاح کنید.

3-یکی از بهترین وسیله هایی که می تواند به شما کمک کند تا یک اصلاح عالی داشته باشید برس اصلاح می باشد. این برس ها به گونه ای عمل می کنند که موهای صورت تان را به طور کامل از سطح پوست تان جدا می کند و در نتیجه راحت تر می توانید آن ها را با تیغ بتراشید.

همچنین اگر کرم را با استفاده از برس بر ریو صورت تان پخش کنید، کرم به طور کامل به ریشه مو و صورت تان نفوذ می کند و باعث نرمی موهای تان می شود. علاوه بر این برس اصلاح می تواند سلول های مرده را بر روی پوست تان جدا کند که همین مسئله باعث می شود که تیغ راحت تر بر روی پوست تان حرکت کند و از ایجاد زخم و جوش جلوگیری کند. با استفاده از برس کرم را به صورت دایره ای شکل بر روی صورت تان پخش کنید.

4-این را به یاد داشته باشید که همیشه از تیغی استفاده کنید که مرغوب است. به این نکته توجه کنید که شما در زمان اصلاح صورت علاوه بر اینکه ریش های تان را می تراشید دولایه از سطح پوست تان را نیز جدا می کنید. اگر تیغ کند و نامناسب باشد باعث می شود که پوست تان خراشیده شود و زخم و جوش را به وجود بیاورد.

اصلاح صورت

اصلاح صورت

به شما توصیه می کنیم که با توجه به ضخامت ریش تان بعد از اینکه از تیغ پنج تا ده بار استفاده کردید آن را دور بیندازید و از تیغ جدیدی استفاده کنید.

قبل از اینکه هر بار از تیغ استفاده کنید آن را در زیر آب گرم بگیرید تا کرم ها مواد اضافی که بر روی آن باقی مانده است به خوبی از بین برود.

logo

4 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *