مجله ماشین

مصاحبه پرستو صالحی بازیگر سینمای ایران با خبر فوری

مصاحبه پرستو صالحی بازیگر سینمای ایران با خبر فوری

پرستو صالحی در مصاحبه ای که انجام داد می گوید: به خاطر مشکلات مالی ای که داشته است مجبور شده است کار های ضعیف تری را قبول کند. اگر بازیگری به عرصه ی دیگری وارد شود بهترین کار را کرده است.

این بازیگر در مورد کارها و اقداماتی که در این مدت اخیر انجام داده است می گوید: سال ها قبل به خاطر برخی مشکلات مالی که داشته ام مجبور بودم کارهایی را قبول کنم که باب میلم نبوده است.

به گزارش ازمن بپرس ، پرستو صالحی بازیگر سینما اظهار داشت: برخی از کارهایی که قبلا انتخاب کرده بودم سطح بسیار پایینی داشتند ، می خواهم صبر کنم تا این کارها فراموش شوند و تا وقتی که کار خوبی را به من پیشنهاد ندهند ، منتظر خواهم ماند. همچنین می گوید: با اینکه در سن چهل سالگی هستم ولی نبود کار نباید مرا از پا بیندازد.

پرستو صالحی

پرستو صالحی

پرستو صالحی ادامه داد: بازیگرانی که وارد عرصه های دیگر می شوند ، بهترین کار را انجام می دهند و این کار باید در سال های قبل عملی می شد. همچنین می گوید: اگر به همه ی بازیگران از اول اجازه می دادند تا کار های تبلیغاتی انجام دهند ، هیچ موقع به مشکلات مالی بر نمی خوردند و مجبور نبودیم تا کار های اجباری و بد را قبول کنیم.

در پایان این بازیگر از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت درخواستی هایی داشت و گفت: درخواست هایی که از شما دارم بسیار زیاد است ولی فقط می توانم بگویم که بین بازیگران و هنرمندان فرق نگذارید. هر کس در هر نقشی که است چه نقش اولی ، نقش دومی و تمام هنروران ، فقط برای هنر زحمت می کشند و اگر این افراد نباشند مطمئناً هیچ فیلمی تولید نخواهد شد. پس قدر هنرمندان و بازیگران را بیشتر بدانید تا باعث شود که کار های قوی تر و بهتری را در اختیار شما قرار دهند.

موضوعات

logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب از من بپرس فرهنگی