مجله ماشین

طولانی تر شدن توقف تولید فصل ششم سریال “خانه پوشالی”

طولانی تر شدن توقف تولید فصل ششم سریال “خانه پوشالی”

به گزارش ازمن بپرس، تهیه کنندگان فیلم پرطرفدار “خانه پوشالی” خبری مبنی بر طولانی تر شدن مدت زمان ساخت فصل ششم این فیلم منتشر کردند. بر اساس نوشته ورایتی، حالا که پلیس به پرونده رشته اتهامات بازیگر نقش فرانک آندروود راه پیدا کرده است و بررسی ها در مورد آزار و اذیت های جنسی کوین اسپیسی در این روزها جدی تر شده است، در حال حاضر تولید فصل ششم و آخرین فصل از این سریال متوقف شده است.

فیلم “خانه پوشالی” که یکی از محصولات پر مخاطب شبکه آنلاین نتفلیکس می باشد که در این روزهای اخیر در حال تولید فصل آخر این سریال بوده است به خاطر رسوایی های جنسی که از سوی کوین اسپیسی 58ساله شده است به حالت نیمه تعطیل در آمده است. طبق نوشته ورایتی، سازندگان این فیلم بر این تلاشند که راهی برای حذف شخصیت فرانک آندروود از فیلم “خانه پوشالی” پیدا کنند تا مجبور نباشند که صحنه ای از کوین اسپیسی را به نمایش بگذارند. حضور بازیگر برنده اسکار از سوم نوامبر در جریان ساخت فیلم “خانه پوشالی” به تاخیر افتاده است.

کوین اسپیسی

سازندگان این فیلم در نامه ای خطاب به بازیگران و مسئولان این سریال گفته اند که زمان توقیف تولید این فیلم دو هته افزایش یافته است. با انتشار این نامه و خبری که اعلام شده است، مسئولان این سریال برخلاف وقفه ای که در جریان تولید به وجود آمده است آن ها دستمزدهای شان را به موقع دریافت می کنند.

علاوه بر آن در انتهای این نامه تاکید کرده اند که تا تاریخ هشتم دسامبر اطلااعات کامل شده ای را در مور این موضوع در اختیار بازیگران و مسئولان این سریال گذاشته می شود.

No votes yet.
Please wait...
logo

3 Comments

 • کمال رجبی گفت:

  واقعا فیلم خوبیه خانه پوشالی

  No votes yet.
  Please wait...
 • کمال رجبی گفت:

  واقعا فیلم خوبیه خانه پوشالی

  No votes yet.
  Please wait...
 • رضا گلزار گفت:

  تشکر از گروه از من بپرس بابت اطلاع رسانی هایی که میدهند به نظر من میتونه موفقیت امیز باشه این فیلم

  No votes yet.
  Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *