مجله ماشین

همه صحنه های کوین اسپیسی در فیلم “همه پول های جهان” با بازیگر جدید دوباره ضبط می شود

همه صحنه های کوین اسپیسی در فیلم “همه پول های جهان” با بازیگر جدید دوباره ضبط می شود

کارگردان فیلم سینمایی “همه پول های جهان” گفته است: فیلم برداری های مجدد صحنه هایی که کوین اسپیسی بازی کرده بود به پایان رسیده است.

به گزارش ازمن بپرس، سازنده این فیلم، ریدلی اسکات گفته است: تمام کارهایی که برای فیلمبرداری مجدد صحنه های بازی کوین اسپیسی بوده است را انجام داده و فیلم “همه پول های جهان” می تواند در ماه دسامبر بر روی پرده برود.

فیلم برداری هایی که مربوط به صحنه های بازی کوین اسپیسی بوده است به خاطر رسوایی هایی که این بازیگر داشته است مجدد انجام شد.همچنین اسکات گفت عوامل این فیلم طی نه روز فیلم برداری سریع در لندن و رم، این کار به سرانجام رسید.

کریستفر پلامر در این فیلم به جای کوین اسپیسی نقش پل گتی غول دنیای نفت آمریکا را بازی می کند.

بازیگر

بازیگر

ریدلی اسکات در هشت نوامبر گفته بود که این جایگزینی را انجام خواهد داد و هم اکنون می گوید که فیلم “همه پول های جهان” طبق وعده ای که برای اکران داده بودیم در 22دسامبر بر روی پرده خواهد رفت.

ریدلی اسکات اعلام کرده بود که این کار را برای این انجام می دهد چون نمی خواهد تصوری که عمل های نادرست یک بازیگر ایجاد کرده است، کار تمام گروه را زیر سوال ببرد.

این فیلم در فصل اهدای جوایز رونمایی می شود و از مدعیان امسال می باشد. گفته شده است که فیلم برداری مجدد این فیلم تقریبا ده میلیون دلار هزینه داشته است که معادل یک چهارم بودجه ای است که برای تولید این فیلم در نظر گرفته شده بود.

تهیه کننده فیلم “همه پول های جهان”، سونی پیکچرز خبری در مورد هزینه ای که برای این فیلم کرده است را منتشر نکرده است.

No votes yet.
Please wait...

موضوعات

logo

One Comment

  • یوسف کرمی گفت:

    تشکر میکنم از گروه از من بپرس

    No votes yet.
    Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *