#


«آینه بغل» جایگاه «خالتور» را تحت عنوان پر فروش‌ ترین فیلم هفته گرفت

15 دسامبر 2017 2 نظر 3495 بازدید

«آینه بغل» جایگاه «خالتور» را تحت عنوان پر فروش‌ ترین فیلم هفته گرفت

«آینه بغل» جایگاه «خالتور» را تحت عنوان پر فروش‌ ترین فیلم هفته گرفت

با اعلام لیست فروش هفتگی وب سایت سینما تیکت، «آینه بغل» ساخته ی منوچهر هادی عنوان پر فروش ترین فیلم سینمای کشور در هفته گذشته را به خود تخصیص داد. در یک ماه گذشته فیلم کمدی «خالتور» نسبت به بقیه فیلم‌ های سینمایی درآمد خیلی زیادی را کسب کرده بود. ولی «آینه بغل» که از روز چهارشنبه هفته پیش اکران شده، توانست در یک هفته گذشته نزدیک به رقم دو میلیارد فروش داشته باشد و به صدر نشینی «خالتور» در لیست فروش هفتگی پایان دهد.

فیلم سینمایی «آینه بغل» ساخته منوچهر هادی با بازی محمدرضا گلزار، جواد عزتی، نازنین بیاتی و یکتا ناصر در سه روز نخست اکران خود توانست مبلغ یک میلیارد و 200 میلیون تومان فروش داشت باشد و به پرفروش ترین فیلم سینمای ایران در آخر هفته پیش تبدیل گردد. بر پایه لیست فروش هفتگی سینماتیکت، «آینه بغل» توانست در فروش هفتگی هم با اختلاف خیلی زیاد بالانشین شود و در یک هفت گذشته یک میلیارد و 833 میلیون تومان فروش کند.

آینه بغل

آینه بغل

فیلم دوم پر فروش سینمای ایران در هفت روز گذشته «خالتور» ساخته آرش معیریان بود. این فیلم با این‌که نسبت به هفته‌های پیش افت فروش چشم گیری را نداشته ولی در لیست فروش هفتگی پایین تر از فیلم «آینه بغل» قرار گرفت. این فیلم در هفته پیش 929 میلیون تومان فروش داشته است.

سومین فیلم پر فروش هفته پیش «ثبت با سند برابر است» ساخته بهمن گودرزی می باشد. این فیلم در یک هفته گذشته 575 میلیون تومان فروش داشت تا باز هم به عنوان یکی از فیلم ‌های پرفروش سینمای ایران در لیست فروش هفتگی مطرح گردد.

در ادامه فیلم‌ های «قاتل اهلی» با 414 میلیون تومان فروش، «آذر» با 196 میلیون تومان و «شکلاتی» با 121 میلیون تومان فروش و «صفر تا سکو» با 94 میلیون تومان رتبه‌های چهارم تا هفتم آمار فروش این هفته را به خود تخصیص دادند.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *