مجله ماشین

فیلم سینمایی “لونه زنبور” نوروز97 بر روی پرده می رود

فیلم سینمایی “لونه زنبور” نوروز97 بر روی پرده می رود

قرار بود که فیلم سینمایی کمدی “لونه زنبور” از ماه آذر در سینماهای کل کشور اکران شود و در کنار فیلم “آینه بغل” که ساخته منوچهر هادی می باشد قرار بگیرد و از افت فروش فیلم های سینمایی در پاییز جلوگیری کنند. ولی تهیه کننده این فیلم آقای سعید خانی جدیدا اعلام کرده است که این فیلم در نوروز 97در سینماهای کل کشور بر روی پرده خواهد رفت.

فیلم برداری فیلم کمدی “لونه زنبور” چند ماهی است که به پایان رسیده است و کارگردانی این فیلم بر عهده برزو نیک نژاد بوده است و هم چنان در حال گذراندن مراحل فنی این فیلم هستند. قبل از این مسئله تهیه کننده این فیلم آقای سعید خانی اعلام کرده بود که فیلم سینمایی “لونه زنبور” در آذر ماه بر روی پرده می رود.

لونه زنبور

لونه زنبور

ولی سعید خانی در مصاحبه ای که داشت بیان کرد که این فیلم امسال به نمایش در نمی آید و اکران به نوروز97 موکول شده است. وی در مورد اکران این فیلم گفته است: در واقع این فیلم تمام مراحل بعد از تولیدش را هم پشت سر گذاشته است و به خاطر مضمون شاد و کمدی و پتانسیلی که برای فروشش دارد، بدمان نمی آید که این فیلم را در آخر پاییز امسال  به نمایش بگذاریم تا بتواند فصل مرده اکران را به گونه ای رونق ببخشد ولی این اتفاق انجام شدنی نیست.

تهیه کننده این فیلم در مورد حضور فیلم “لونه زنبور” در جشنواره فیلم فجر گفته است: قصد داریم که این فیلم را در نوروز 97 به نمایش بگذاریم. فرصتی برای نمایش آن در جشنواره فیلم فجر هم می باشد که هنوز تصمیم قطعی ای برای آن گرفته نشده است و احتمالا اکران این فیلم را برای علاقه مندان نوروزی حفظ می کنیم. مخصوصا این که فضای شاد و کمدی ای که این فیلم دارد برای تعطیلات نوروزی بسیار مناسب می باشد.

لونه زنبور

لونه زنبور

بعد از اینکه رئیس انجمن پخش کنندگان در رابطه با به روی رده نرفتن فیلم های پر فروش در شش ماه دوم سال هشدار دادند، اغلب امیدوار بودند که دو فیلم سینمایی “آینه بغل” و “لونه زنبور” بتوانند رونقی به گیشه پاییز با فروش شان بدهند. ولی زمانی که قطعی شد فیلم “آینه بغل” در آذر ماه اکران می شود، عوامل فیلم “لانه زنبور” تصمیم گرفتند که به خاطر نزدیکی به آغاز جشنواره فیلم فجر فیلم سینمایی “لانه زنبور” را بعد از اتفاق سینمایی به اکران بگذارند.

در فیلم سینمایی “لونه زنبور” که سومین فیلم سینمایی برزو نیک نژاد می باشد بازیگران چون پژمان جمشیدی، هومن برق نورد، فرید سجادی حسینی، محسن کیایی، بهاره کیان و رعنا آزادی ایفای نقش کرده اند.

 

موضوعات

logo

2 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب از من بپرس فرهنگی