مجله ماشین

حمل مشعل المپیک زمستانی2018 توسط بهرام رادان

حمل مشعل المپیک زمستانی2018 توسط بهرام رادان

به گزارش ازمن بپرس،  چند ساعت پیش در شهر سئول پایتخت کره جنوبی بهرام رادان در برنامه حمل مشعل المپیک زمستانی 2018، مشعل بازی ها را حمل کرد. رادان همراه با برخی دیگر از چهره های اعزامی به کره مانند کوهنورد مشهور آقای عظیم قیچی ساز، بهناز شفیعی موتور سوار، حسن میرزا حسینی و … امروز در مسیری که برای حمل مشعل برنامه ریزی کرده اند شرکت کرد. این برنامه که 110روز طول می کشد از طرف برگزار کنندگان و حامی مالی این برنامه سامسونگ موبایل برگزار می شود.

بهرام رادان بعد از اینکه مشعل المپیک زمستانی2018 را در کره جنوبی حمل کرد گفت: زمانی که این مشعل را حمل کردم حس خیلی خوب و عجیبی داشتم. آرزومندم که نمایندگانی که از سوی ایران می آیند بتوانند در این مسابقات عملکرد موفقی داشته باشند و همین گونه در المپیک زمستانی بعدی که در سال 2022در پکن برگزار می شود این جریان ادامه داشته باشد. مهم نیست که المپیک تابستانی و یا زمستانی باشد، زمانی که تیمی از کشورمان در آن المپیک حضور داشته باشند ما از آن ها حمایت می کنیم همان گونه که مردم از من حمایت کردند.

رادان توضیحات بیشتری در این مورد داد: این لحظه برای من تاریخی بود. اطمینان داشتم که قرار است اتفاق جهانی و بزرگی بیفتد. کسانی که در اطراف ما حضور داشتند به میزان این هیجان می افزودند. افراد زیادی هم استقبال کرده بودند. زمانی که به من می گفتند که برای جمعیت دست تکان بده تازه می فهمیدم که در اطراف چقدر جمعیت وجود دارد.

این المپیک در شهر پیونگ چانگ کره جنوبی از 9فوریه تا 25فوری برگزار می شود.

موضوعات

logo

3 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب از من بپرس فرهنگی