#

اشکان خطیبی
31 ژانویه 2017 بدون نظر 1823 بازدید

اشکان خطیبی

اشکان خطیبی

امسال 32 فیلم نامه را رد کردم و در تئاتر بیشتر از صد اجرا
(اشکان خطیبی بازیگر تلوزیون و سینمای کشورمان در گفتگویی که با رامبد جوان داشت دلیل کم کاری های خود را نبود فیلم نامه باب طیع و تداخل زمان بندی با کارهای دیگر دانست)
خطیبی در پاسخ به سوال جوان در خصوص فعالیت‌های اخیر خود گفت: در طول سه سال گذشته خیلی در زمینه تصویر کم کار کردم؛ اما در تئاتر بیشتر از صد اجرا داشتم !
در بخش دیگری از برنامه خطیبی به عنوان میزبان برنامه رو در روی جوان قرار گرفت و از او پرسید: «چرا اینقدر کار می‌کنی؟» جوان پاسخ داد :من زیاد کار می‌کنم؛ کارهایی که انجام می‌دهم بسیار سخت است و نیاز به زمان زیادی دارد.
جوان در ادامه حرف هایش با اشاره به همکاری با خطیبی در فیلم سینمایی «نگار» گفت: اشکان همیشه نسبت به منمحبتدارد.

هر وقت از او برای همکاری دعوت کردم؛ بدون معطلی پذیرفته است . در فیلم «نگار» هم از او خواهش کردم، نقش جذاب و تک سکانسی را بازی کند. به شخصه بازی اشکان را تحسین می‌کنم.
بازیگر «در مسیر زاینده رود» ادامه داد: تو فیلم را خیلی خوب کارگردانی کردی.

اشکان خطیبی 32 فیلنامه را رد کرد

امسال من حدود سی و دو فیلمنامه را رد کردم!
خطیبی در خصوص قبول نکردن فیلمنامه‌ها عنوان کرد: خیلی‌ها را به دلیل زمان‌بندی نشد کار کنم و برخی از آن ها هم به خاطر ضعف فیلم نامه قبول نکردم .

من سه ساله کار تصویر نمی‌کنم، فقط بازیدرفیلمنگارراقبولکردم. هنرهاییکهفرد به صورت زنده با مخاطب ارتباط دارد، برایم جذاب است.
بازیگر «بچه‌های نسبتا بد» در پاسخ به سوال جوان در خصوص اینکه اگر یکی از فعالیت‌های هنری خود را ادامه ندهد، گفت: بازیگری را ادامه نمی‌دهم؛ البته به بازیگری جلوی دوربین علاقه‌ای ندارم چرا که خیلی اذیت شدم.

کارهایی در زندگی کردم که تبعات روحی و فیزیکی آن هنوز گریبان گیر من است.

دامادی خطیبی

در بخشی از برنامه جوان، دامادی خطیبی را تبریک گفت و از او خواست با همسرش صحبت کند. وی نیز رو به دوربین شخص همسرش را مخاطب قرار داد و گفت : خیلی خوشحالم که در زندگی‌ام پیدا شدی و من را از سرگردونی نجات دادی. امیدوارم بتوانم خوشبختت کنم. بسیار دوستت دارم و از همه می‌خواهم نسبت به همسر خود ابراز علاقه کنند

برچسب ها برچسب‌ها:, , ,
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *