#

پوریا شکیبایی
8 آوریل 2017 بدون نظر 3477 بازدید

پوریا شکیبایی

پوریا شکیبایی

پوریا شکیبایی پسر خسرو شکیبایی : از نقشی که بازی می کنم متنفرم
پسر خسرو شکیبایی پس از سالها دوری از ایران با گروهی تئاتری مشغول کار شده است.
پوریا شکیبایی چند سالی از ایران دور بوده است. او چندی پیش با گروهی جوان در زمینه تئاتر مشغول شده است. نمایشی که او در آن ایفای نقش می کند ( دوازده ) نام دارد که در سالن تازه تاسیس ” پالیز ” روی صحنه رفت و در دومین روز جشنواره فجر با همین نمایش در تالار مولوی به ایفای نقش پرداخت.

داستان پوریا

داستان پوریا شکیبایی در این نمایش بدین نحو بوده که پویا قاسمی به نمایندگی از گروه اجرایی نمایش ( دوازده ) با پوریا شکیبایی تماس می گیرد و از او می خواهد که در تئاتر آنها بازی کند پس از چندین بار مکالمه با پوریا شکیبایی، وی متوجه می شود که فیلم نامه نمایش اقتباسی از فیلم مورد علاقه اش یعنی ( دوازده مرد خشمگین ) است.

پوریا در ادامه توضیح میدهد که من چون این فیلم را دوست داشتم بازی در نمایش را قبول کردم. با وجود اینکه نقش با شخصیت من درتضاد بود و باید خودم را میشکستم تا به نقش نزدیک شوم اما ان را پذیرفتم چون فیلم نامه را دوست داشتم.
فیلم ( دوازده ) نوشته رجینا رز است که با کارگردانی جواد خورشا روی صحنه می رود.

از شخصیتی که در نمایش ازی می کنم بسیار متنفرم چون خودم فردی بسیار احساسی هستم و اگر واقعا به جای واقعی ان نقش بودم میگفتم که پسر را اعدام نکنید.
زیرا معتقد بر این هستم که در دنیا هیچ چیز 100 درصد نیست و در نمایش کاراکتر من تا آخرین لحظه بر روی تصمصم خود پافشاری می کند.

تئاتر

شکیبایی در ادامه صحبت های خود گفت :به کار تئاتر بسیار علاقه دارم ولی چنانچه از سینما هم پیشنهادی شود حتما ان را میذیرم. باور من این است که بازیگر باید از تواتر رشد کند و ین موضوع در هنر های دیگر نیست. یادم می آید که پدرم همیشه میگفت بازیگر بدون تماشاگر یعنی هیچ.

پوریا شکیبایی در مورد جشنواره هم نظراتی داشت بر اینکه : با توجه به اینکه سالهای درازی را از کشورم دور بودم و با شرایط جشنواره هنوز ارتباطی نگرفته ام ولی اگر از احساسم نسبت به این جشنواره بخواهم بگویم، احساس مثبتی دارم. شکیبا معتقد است که جشنواره باعث تقویت تئاتر می شود و از ان حمایت می کند و هر نوع اقدامی در راستای تشویق مردم از دیدن تئاتر می تواند تاثیری بسزایی در در بهتر شدن شرایط تئاتر کشورمان داشته باشد.

نام و نام خانوادگی :

 نام و نام خانوادگی


محل تولد

 :تاریخ تولد

  بیوگرافی

  فیلم های سینمایی

  سریال ها

برچسب ها برچسب‌ها:, ,
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *