#


هوتن هنرمند

هوتن هنرمند
8 آوریل 2017 بدون نظر 967 بازدید

هوتن هنرمند

هوتن هنرمند

پدیده 18 ساله موسیقی تلفیقی در صدر پر فروش ترین های بازار موسیقی .آلبوم ( من همانم ) با صدای هوتن هنرمند که به تازگی منتشر و وارده بازار شده است با استقبال بی سابقه ای از طرف مردم قرار گرفته است و در صدر بالاترین های فروش قرار گرفت.

در شلوغی بازار موسیقی و اوج حساسیت های جشنواره های این عرصه، یک استثنا در بین پرفروش ترین آلبوم های دیجیتال در بیپ تونز پدیدار شد. پسر 18 ساله اهوازی که برای ادامه تحصیل به امریکا مهاجرت کرده بود توانست با نخستین آلبوم حود با نام ( من همانم ) در کنار آلبوم های پرفروش ” گفتم نرو ” از محمد علیزاده و ” دوباره عشق ” از حامد همایون ” گذشتن و رفتن و پیوستن ” از گروه بمرانی ، ” طرح نو ” از سهیل نفیسی و ” ساعت هفت ” از مهدی احمدوند قرار گرفته است.

مویقی ” من همانم ” را می توان در رده موسیقی های معروفی چون ” چارتار ” ، ” دال ” و گروه “10:10 ” قرار داد ولی با همکاری و کمک های ” مهدی نادی صفایی ” رنگ و جنس مستقل خود را گرفته است. صدای گرم و بیان احساسات این هنرمند باعث شده است که سابقه ی هنری این جوان به چشم نخورد و آلبوم او بسیار مورد توجه قرار گیرد. با توجه به استقبال از این آلبوم احتما می رود که یک پدیده موسیقی تلفیقی جدید در راه است.

شایان ذکر است که آلبوم تلفیقی پاپ – راک ” من همانم ” اثر تازه ای از ساخته های آقای نادری صفایی است که با صدای هوتن هنرمند می باشد. این اثر دارای 6 قطعه با عناوین ” من همانم “، ” حوالی تو ” ، ” بخوانم باز ” ، ” مرا نرهان ” ، ” کافیست ” و ” خاطرات مانده از ییک عشق ” می باشد.

برچسب ها برچسب‌ها:, ,
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *