مجله ماشین

تویوتا لندکروز2016؛ پر افتخارترین خودرو در غرب آسیا

تویوتا لندکروز2016؛ پر افتخارترین خودرو در غرب آسیا

خودروی تویوتا لندکروز در غرب آسیا به دلیل قابلیت ها و تاریخچه ی پر افتخاری که دارد از این خودرو مانند آفرود معروف است. قیمت تویوتا لندکروز MSRP تا جایی که جریان نفت در جریان نقدینگی رسوب می کند بسیار ناچیز می باشد. با اینکه این خودرو قیمت بالایی دارد ولی توانسته است که قابلیت های کاربردی و کاملی را در اختیار شما قرار دهد و از هیچ کدام از فرمان های شما سرپیچی نکرده است. کسانی که صاحب این مدل از تویوتا هستند اصلا دوست ندارند که کفش های شان خاکی شود. تویوتا لندکروز در اصل یک رنج روور ژاپنی است که اگر در این زمینه برای آن هزینه ای هم بکنید ارزشش را دارد.

نمای چشم نواز بیرونی و داخلی

تویوتا لندکروز 2016 را با ظرافت کاملی به روز رسانی کرده اند. سپرهای عقب و جلو را به طور کامل تغییر داده اند و جدید شده اند. چراغ های جلو و عقب را ال ای دی براق و جلو پنجره اش را با ابهت و بین دو چراغ عقب را نوار کرومی پهن به کار برده اند. این خودرو با هیکل غول پیکری که دارد باید وزن زیادی داشته باشد . .زن آن حدودا 6000پوند می باشد.

تویوتا

تویوتا

داخل این خودرو نسبت به کادیلاک اسکالاد و یا رنج روور خیلی شیک و تجملی به نظر نمی رسد ولی از نظر راحتی و کاربردی اصلا چیزی کم ندارد. صندلی های این خودرو از جنس چرم است که بسیار گران قیمت می باشد. برای دستگیره های دربش نیز از مواد با کیفیتی استفاده شده است و کنترل های WD4 در انسان حس خوبی را به وجود می آورد. چیزی که می توان تجربه سواری با لندکروز را در آن خلاصه کرد امنیت و توانایی این خودرو است. با اینکه یک خودروی گران قیمت را در اختیار دارید ولی هیچ وقت نگران آن نیستید که خراب شود و یا آسیب ببیند.

قیمت اصلی این خودرو در اصل بالاترین قیمت آن است و فقط می توانید برای داشتن آپشن های بیشتر زیرپایی های لاستیکی(250دلار) و یک جفت هدفون بی سیم (80دلار) را سفارش دهید. با اینکه تمام قابلیت ها را دارد ولی در روی پنل فرامین جای بعضی از دکمه ها خالی است و این مسئله برای اینخودروی گران قیمت کمی آزار دهنده می باشد.

فناوری پیشرفته همراه با کمبود فناوری

اگر تا به حال مدل های گوناگون تویوتا را دیده باشید با صفحه نمایش بزرگ 9اینچی این خودرو هم آشنا هستید. ولی اگر برای اولین بار است که این صفحه نمایش را می بینید کار با آن بسیار ساده و راحت است. برای اینکه با آیفن جفت شود تقریبا 45ثانیه طول می کشد ولی وقتی که بتوانید آن را به گوشی تان وصل کنید می توانید به راحتی بعضی از عملکردهای خودرو را با آن کنترل کنید. شما نمی توانید فقط با یک پورت یو اس بی گوشی های زیادی را شارژ کنید. این در حالی است که کمبود پورت یو اس بی را در ردیف دوم نیز احساس می کنید. ولی در این ردیف یک خروجی 12.5ولت ودر ردیف سوم یک ورودی صوتی وجود دارد.

تویوتا

تویوتا

ارزش واقعی لندکروز

حالا شما بهتر می توانید ارزش 84هزار دلار پرداختی را درک کنید. در بسیاری از کلاس های گوناگونی اس یو وی ها از امکانات فانتزی استفاده می کنند تا بابت آن از مشتری مبلغ بیشتری را دریافت کنند. ولی تویوتا فقط به یک رده تجهیزات بسنده کرده است. برای اینکه امکانات و قابلیت هایی همانند تویوتا لندکروز 84هزار دلاری داشته باشید می توانید خودروهایی مانند کادیلاک اسکالاد 74هزار دلاری، رنج روور 104هزاردلاری و مرسدس بنزGLS 91هزار دلاری را خریداری کنید. این قیمت ها فقط برای موتور V8 رنج روور می باشد و اگر می خواهید پیشرانه V6 با توان کمتر از تویوتا را داشته باشید باز هم باید 92000دلار پرداخت کنید.

مصرف سوخت تویوتا لندکروز بسیار بالا است. سازمان حفاظت از محیط زیست اعلام کرده است که این خودرو در هر صد کیلومتر در شهر 18 لیتر و در جاده ها 13لیتر سوخت مصرف می کند که این مسئله در گروه خودش بهترین نیست. حتی خودروی رنج روور با موتور V8 که دارد مصرف شوختش 16و 12لیتر در هر صد کیلومتر در شهر و جاده است و کادیلاک اسکالاد 15و 11لیتر می باشد که نسبت به تویوتا لندکروز کمتر است. قدرت تویوتا لندکروز نسبت به این دو خودروی ذکر شده کمتر است ولی زمانی که سوار بر خودروی لندکروز می شوید با یک اتومبیل توانمند روبه رو هستید و با قابلیت هایی که دارد در مسافرت های طولانی برای سرنشینان ایجاد سرگرمی می کند.خودروی تویوتا لندکروز در اصل خودروی است که هیچ وقت مرگ ندارد و مصرف بالایی که دارد زیاد مهم نیست.

logo