مجله ماشین

با گرانترین آپشن های خودروهای روز دنیا بیشتر آشنا شوید

با گرانترین آپشن های خودروهای روز دنیا بیشتر آشنا شوید

زمانی که به اتومبیل های لوکس فکر می کنیم علاوه به لوکس بودن و قیمت زیادی که دارند به آپشن های آن ها هم فکر می کنیم. شاید در ذهن مان بیاید که این اتومبیل ها فول آپشن هستند و نیازی نیست که برای آپشن های جانبی هزینه ی اضافی بکنیم. این را بدانید که بعضی از آپشن هایی که خوروهای گران دارند با هزینه ی آن می توان یک ماشین اسپرت خرید. در هر صورت این آپشن های گران قیمتی که وجود دارد را فقط کسانی که ثروتمند هستند می توانند خریداری کنند. ما قصد داریم که در ادامه ی این مطلب گران قیمت ترین آپشن های اتومبیل های گران را به شما معرفی کنیم.

بدنه ی فیبر کربنی لافراری با قیمت 333500دلار

برای خرید فراری لافراری باید بیش از 1میلیون دلار پرداخت کرد و اگر بخواهید مدل فیبر کربنی آن را بخرید باید 333500دلار بیشتر هزینه کنید. این مبلغ هزینه فقط برای قسمت جلویی خودرو می باشد و اگر بخواهید دیفیوزرهای فیبر کربنی عقب را خریداری کنید باید 248هزار دلار دیگر بپردازید. این هزینه به قدری بالاست که می توان با آن پول یک لامبورگینی اونتادور را خریداری کرد.

آپشن های خودرو

آپشن های خودرو

ساعت عقربه ای بنتلی بنتایگا با قیمت 160000دلار

این آپشن با قیمت گزافی که دارد می توان آن را با توجه به عملکردهایی که دارد در لیست گران ترین آپشن قرار داد. سریع ترین و قوی ترین خودروی شاسی بلند که تا به حال تولید شده است بنتلی بنتایگا می باشد. قیمت اصلی این خودرو 229100دلار می باشد که جزو گران ترین خودرو در این رده به حساب می آید.

اگر داخل کابین دنبال یک چیز شیک می گردید می توان به ساعت عقربه ای بریتلینگ اشاره کرد که قیمت آن 160هزار دلار می باشد. به این ساعت مولینر توربیلون می گویند و آگر شما جزو طرفدار ساعت هستید این را می دانید که چرا این ساعت تا این حد گران قیمت است. این ساعت کاملا مکانیکی است که توسط یک موتور الکتریکی کار می کند و هیچ موقت از کا ر نمی افتد.

آپشن های خودرو

آپشن های خودرو

رنگ نقره ای/ آبی فلز مایع پورشه 918 با قیمت 63000دلار

پورشه918 خودروی گرانی نیست و شاید قیمت آن به هزار دلار هم نرسد ولی هزینه ای که بابت آپشن های آن می کنید زیاد است. مثلا اگر می خواهید این خودروی هیبریدی آلمانی را در رنگ های آبی فلر مایع یا نقره ای مایع خریداری کنید باید بابت آن 63000دلار بیشتر بپردازید.

رینگ های منیزیمی پورشه918 اسپایدر با قیمت 32500دلار

کسانی که می خواهند پورشه918 را خریداری کنند اگر می خواهند که آپشن های بیشتری داشته باشد می توانند مدلی که رینگ های سبک وزن منیزیمی را سفارش دهند. اگر این خودرو این آپشن را داشته باشد باید 32500دلار هزینه کند. رینگ های جلو 20 اینچ و رینگ های عقب 21اینچ است.این خودرو آپشن های دیگری نیز دارد که می توان به سیستم تنظیم ارتفاع محور جلو اشاره کرد که قیمت آن 10500 دلار بوده است.

آپشن های خودرو

آپشن های خودرو

ساعت ترنسپوندر استون مارتین با قیمت 28500تا 44200 دلار

اگر خودروی استون مارتین را در اختیار دارید تصور می کنید که ماشین جیمز باند را سوار شده اید، حال باید ساعت لوکس ترنسپوندر را با این خودرو ست کنید. انواع مختلفی که این ساعت دارد بین 28500دلار تا 44200 دلار است .

نور ستاره ای سقف رولز رویس با قیمت12350 دلار

همه ی اتومبیل های رولز رویسی که تا کنون دیده اید این ویژگی را دارد. این آپشن جزو آن دسته از آپشن هایی هستند که مردم علاقه دارند آن را خریداری کنند. ستاره هایی که در سقف وجود دارد نور آن را می توان کم یا زیاد کرد و با شرایط شما مناسب باشند.

آپشن های خودرو

آپشن های خودرو

پکیج دینامیکی آئودیS8 با قیمت 11000هزار دلار

با اینکه آئودی S8 یک خودروی فول آپشن است ولی کسانی که این خودرو را خریداری می کنند علاقه دارند که بعضی از آپشن ها مانند اسپویلر عقب فیبر کربنی، ترمزهای سرامیکی در جلو و عقب و سیستم اگزوز اسپرت را به این خودرو اضافه کنند و باید بابت آن 11هزار دلار بپردازند.

logo